Profily študentov #1: Barbara Nováková

Volám sa: Barbara Nováková

Narodila som sa a pochádzam z: Bratislavy

Študujem na: VŠMU, odbor Umelecká kritika a audiovizuálne štúdiá

Čo ma priviedlo do Kolégia: Tajomstvo nepoznaných diel veľkých majstrov myslenia (a pera), ktoré postupne odhaľujem a ľudia, ktorí KAN aktívne a oduševnene spoluvytvárajú. Snažím sa zdokonaliť sa v písaní.

Čo mi zatiaľ Kolégium dalo: Za najväčší dar považujem schopnosť aktívne meniť samú seba, nebyť pasívna. Venovať veciam a ľuďom ich čas.

Čo je mojím najväčším zážitkom z Kolégia: Myslím, že ním stále je a asi aj ostane začiatočný teambuildingový víkend. Nie som človekom hromadných spontánnych akcií, ale táto skutočne stála za to. Prečo? Zistíte na FB stránke Challenge Neuwirth 777.

Čo je mojou najväčšou túžbou: Spomedzi mnohých najväčšmi vyčnieva túžba poznávať a napredovať v sebarozvíjaní sa. A byť spokojná.

Voľný čas trávim: V kinách, galériách, povaľovaním sa po kaviarňach, cestovaním, všetko najradšej s ľuďmi podobného razenia.

Akú špeciálnu vlastnosť by som chcel mať (a prečo) : Ak sa myslí pod špeciálnou nadprirodzená, nadľudská, tak by som chcela mať anjelsky dokonalú vôľu. S ňou by som dokázala všetky svoje začaté plány a plaché túžby dotiahnuť do konca.

Moje motto: “Sapere aude.”

 } else {

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *