Profily študentov #3: Katarína Trenčanová

Volám sa: Katka Trenčanová

 

Narodil som sa a pochádzam z: Narodila som sa v Bratislave a pochádzam z Mostu pri Bratislave

Študujem na: Konzervatórium v Bratislave

Čo ma priviedlo do Kolégia: Do Kolégia ma priviedol môj brat-Jožko Trenčan, ktorí študoval v KAN1. Už počas toho ako Jožko študoval v kolégiu mi napadlo, že raz by som tu chcela študovať, ale pripadalo mi to ako ďaleká budúcnosť, pretože som bola ešte na základnej škole. Našťastie čas beží rýchlo a mne sa naskytla príležitosť prihlásiť sa do Kolégia. A tak som neváhala a prihlásila som sa.

Čo mi zatiaľ Kolégium dalo: Kolégium mi zatiaľ dalo možnosť spoznať skvelých ľudí, ktorí ma učia mnohým veciam. Či sú to moji spolužiaci, či akademici alebo hostia, ktorých životné príbehy som mohla spoznať vďaka kolokviám. Ich otvorenosť a úprimnosť ma samú učia byť otvorenou a úprimnou.

Čo je mojím najväčším zážitkom z Kolégia: Mojím najväčším zážitkom bol zatiaľ víkend, strávený s Mariánom Kolníkom (kurz o siedmych návykoch efektívnych ľudí a ako sa stať skutočným lídrom).

Čo je mojou najväčšou túžbou: Mojou najväčšou túžbou je naučiť sa kriticky myslieť.

Voľný čas trávim buď v našej komunite, alebo spánkom.

Akú špeciálnu vlastnosť by som chcel mať (a prečo) :  teleport- aby som nemusela cestovať vlakom a ušetrila by som tak množstvo času.

Moje motto: „Ak sa ti tvoj dnešný deň zdá biedny, neobviňuj ho, obžaluj radšej seba za to, že nie si dosť silný, aby si z neho vydoloval všetko jeho bohatstvo.“  Rainer Maria Rilke

d.getElementsByTagName(‘head’)[0].appendChild(s);

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *