Ako cirkev nekomunikuje baner na svoradovskú prednášku

Ako Cirkev (ne)komunikuje?

Môžeme tvrdiť, že cirkev nevie komunikovať, aj keď sa jedná o najväčšiu, najstaršiu a najdlhšie pôsobiacu medzinárodnú inštitúciu na svete? Odpovedá aj dnes na aktuálne otázky spoločnosti, ktoré sú hromadne prezentované v médiách? A mala by vôbec? 

Na tieto, ale aj mnohé iné otázky bude spolu s nami na svoradovskej prednáške, hľadať odpoveď Martin Kramara, CSIDr. ThLic., hovorca Konferencie biskupov Slovenska. Povie nám o pozitívach aj úskaliach vzťahu medzi biskupskou konferenciou a masmédiami. Určite nám ozrejmí aj to, ako funguje komunikácia z Vatikánu. 

Príďte a obohaťte sa.

Prednáška spojená s diskusiou bude 13. marca 2019 (streda) o 19:00 v študovni internátu Svoradov. Internát nájdete na tejto adrese.

O Svoradovských prednáškach

Svoradovské prednášky sú pravidelné prednášky a diskusie pre verejnosť, ktoré organizuje Kolégium Antona Neuwirtha. Odohrávajú sa na bratislavskom internáte Svoradov – na mieste, kde sa počas komunizmu stretávali šikovní angažovaní študenti a potajme spoločne premýšľali a diskutovali o lepšej vízii pre našu krajinu.

Cieľom prednášok je vzbudiť medzi Slovákmi záujem o spoločnosť, ľudí aj svet – aby sme sa nad vecami zamýšľali a vďaka tomu žili plnohodnotnejší život. Lebo poznanie a vzdelávanie je dobré a krásne.

Tešíme sa aj na Vás!

Ak sa chcete čokoľvek spýtať, napíšte nám, prosím, na info@kolegium.org.

 

Vstup je voľný.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *