A je to tu!

Chystá sa výnimočný, už desiaty ročník dobre známej Kolégium Garden Party. Poznáte príbeh jej vzniku?

Pôvodne to bola narodeninová oslava rektora, pričom si od hostí prial, aby mu nenosili dary, ale aby namiesto toho podporili dielo Kolégia. Po prvom roku sa však narodeninová oslava zmenila na stretnutie všetkých dobrých ľudí, ktorí poznajú alebo chcú Kolégium Antona Neuwirtha spoznať viac. Kaštieľ, záhrada, nedeľa, leto, teplo, jedlo, nápoje, deti, hudba. Stretnutia, rozhovory, spev, zábava. A to všetko v duchu pomoci pre Slovensko. Príďte. História ukazuje, že neobanujete.

Čo je to Kolégium Garden Party?

Je to záhradná oslava a stretnutie tých, čo aspoň trochu poznajú alebo chcú spoznať Kolégium. Nie však obyčajne. Budeme grilovať, čapovať pivo, jesť koláčiky. Hrať futbal, voziť sa na loďkách, deti na poníkovi. Alebo vyhráme v tombole. Pozrieme si kaštieľ znútra alebo sa pozhovárame s ďalšími ľuďmi. Rodinná atmosféra.

Čím sa však líši od bežných záhradných párty?

Tým, že účasťou na nej sa zapájate do vzdelávania mladých Slovákov a Sloveniek. Výťažok z predaja vstupeniek totiž používame na organizáciu vzdelávacích programov Kolégia Antona Neuwirtha. A teda aj strávite príjemnú nedeľu, aj podporíte dobré dielo a mladých ľudí.

16. jún 2019

od 14:00

kaštieľ v Ivanke pri Dunaji