miO – novinka v e-shope KAN

miO je naša nová forma vzdelávania pre zaneprázdnených ľudí, ktorí potrebujú pre osvieženie intelektuálnu nádielku. 

Sú to efektívne interaktívne online kurzy k aktuálnym témam z oblasti filozofie, teológie a kultúry s akademikmi Kolégia Antona Neuwirtha (KAN)
Myslíme na zaneprázdnených ľudí túžiacich po kvalitnom vzdelávaní uprostred svojho víru života.

Prečo je tu miO práve pre Teba?

 • S miO lúskaš krátke kvalitné texty idúce k podstate.
 • S miO zdieľaš prečítané s ostatnými “miO” cez slido.
 • S miO sa pýtaš KAN akademikov, ktorí si na tvoje otázky, ktoré máš k textu, posvietia. Priamo do pohodlia tvojho domáceho štúdia dostaneš podcast – online tutoriál KAN akademikov, k téme textu, kde budú diskutované aj tvoje otázky a zároveň otázky komunity ďalších “miO”, ktorí si vybrali ten istý text ako Ty. 

Osviež sa a staň sa súčasťou kvalitného vzdelávania Kolégia Antona Neuwirtha!

 

VIANOČNÁ SÚŤAŽ

Kolégium Antona Neuwirtha pozýva fanúšikov svojej facebookovej stránky súťažiť o jedno”malé intelektuálne Osvieženie” – miO. miO môžeš vyhrať pre seba alebo pre svojho blízkeho ako Vianočný darček!

Ak ešte nie si našim fanúšikom, daj like na náš FB profil a tak sa ním staneš. Na našej FB timeline nájdeš post k súťaži. Príspevku daj like a do komentára napíš, ktoré miO chceš vyhrať: miO Život v plnosti alebo miO Malá kniha o klamstve. V utorok vyžrebujeme jedného výhercu jedného miO.

Ak si nevyhral a túžiš po miO, dá sa zakúpiť cez náš web: https://www.kolegium.org/eshop/

Veľa šťastia všetkým!

Aktualizácia: vyžrebovanie výhercu:

Historicky prvou víťazkou miO – malého intelektuálneho osvieženia sa stáva naša fanúšička Ľudmila. Ľudmilka, blahoželáme Ti a tešíme sa všetci v Kolégiu s Tebou. Ľudmila si želá miO 001 Život v plnosti. Posielame! Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do súťaže. 

ŠTATÚT SÚŤAŽE

miO

(ďalej len „Štatút“)

 1. Organizátor Súťaže Kolégium Antona Neuwirtha
  Obchodné meno: Kolégium Antona Neuwirtha, občianske združenie
  Sídlo:Námestie padlých hrdinov 7
  P. O. Box  51
  900 28 Ivanka pri Dunaji
  IČO: 42138515
  DIČ: 2023028381
  Zapísaný v registri: 6. 2. 2009
 2. Termín konania súťaže
  Súťaž sa uskutoční v období od 8. 12. 2019 do 10. 12. 2019. V tomto termíne je možné súťažiť.
 3. Osoby oprávnené zúčastniť sa súťaže
  Účastníkom súťaže môže byť fanúšik facebookovskej stránky Kolégia
 4. Podmienky účasti v súťaži
  Pre zapojenie sa do súťaže sa vyžaduje, aby oprávnený účastník súťaže bol fanúšikom fanúšikovskej stránky Kolégia na FB: Kolégium Antona Neuwirtha
 5. Výhra
  Výhrou v súťaži je jedno miO
 6. Určenie víťaza a oboznámenie o výhre
  Po uplynutí termínu na prihlásenie sa do súťaže bude víťaz vyžrebovaný spomedzi platne prihlásených účastníkov žrebovaním na porade tímu Kolégiua v utorok 10. 12. 2019. Výherca dostane oznámenie o svojej výhre do súkromnej správy.
  Oznámenie o víťazovi súťaže bude zverejnené na FB fan page Kolégia – iba jeho krstné meno. Ak víťaz nebude reagovať na oznámenie výhry do 14 dní a neprejaví záujem výhru si prevziať, stráca na výhru nárok. Organizátor v takom prípade žrebovanie zopakuje.
 7. Spôsob odovzdania výhry
  Výherca a Organizátor sa dohodnú na spôsobe odovzdania výhry. V prípade, ak k vzájomnej dohode nedôjde, výhra bude zaslaná poštovou prepravou výhercovi na náklady Organizátora.
 8. Ochrana osobných údajov: Výherca bude riadne informovaný v zmysle legislatívy ochrany osobných údajov rozsahu, dôvode a pravidlách spracúvania osobných údajov   
 9. Záverečné ustanovenia
  Každý súťažiaci účasťou na Súťaži zároveň potvrdzuje, že bol oboznámený s tým, že spoločnosť Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky a z účasti na Súťaži spoločnosti Facebook takéto záväzky ani nevznikajú.

  Vyhlasovateľ súťaže vyhlasuje, že Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná, spravovaná, alebo inak spájaná s Facebookom a nie je s Facebookom inak spojená.
  V Ivanke pri Dunaji, dňa 8.12.2019

 

 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *