Kolégium ONLINE – nový projekt Kolégia

Kvalitné vzdelávanie vedie k lepšiemu životu, no ako sa k nemu dostať? Kolégium odpovedá na túto otázku sviežou novinkou – projektom Kolégium ONLINE. Prináša veľké témy, významných autorov, živé diskusie, skvelých lektorov a to priamo k vám, kdekoľvek ste. 

Inšpirácia pre tento projekt vzišla z dlhoročnej požiadavky absolventov a priateľov Kolégia, ktorí chceli pokračovať vo vzdelávaní, aké ponúka Kolégium. To spočíva v čítaní textov, diskusii a v spoločnom hľadaní odpovedí. Práve živú diskusiu na kvalitné témy vedenú dobrými lektormi ponúka projekt Kolégium Online verejnosti.

Podobne, ako študenti v Kolégiu, aj účastníci kurzov sa budú dopredu pripravovať čítaním textov. Cez online seminár budú o texte, ktorý predstaví istú tému, diskutovať spolu a naživo s akademikom aj medzi sebou navzájom. Jedinečnosť týchto kurzov tkvie práve v živej diskusii a v neopakovateľnosti každého seminára, pretože tie nebudú nijakým spôsobom zaznamenávané.

Kurzy projektu Kolégium Online budú viesť kvalitní, overení lektori ako Matúš Sitár, Jakub Betinský či Martin Mihalik s bohatými skúsenosťami vo vedení diskusných seminárov v Kolégiu, na slovenských univerzitách či v zahraničí. 

Témy kurzov sú intelektuálne bohaté a týkajú sa najmä filozofie a náboženstva. Filozoficky zamerané kurzy siahajú od velikána antiky Platóna a jeho dialóg Štát, až ku kontroverznému Nietzschemu a modernému existencializmu. Neobchádzajú ani tie najvyššie filozofické otázky. Kurzy zamerané na náboženstvo môžu osloviť nielen veriacich, pretože riešia veľké otázky v monoteistických náboženstvách, i to, ako sa na vieru v dnešnom svete díva Joseph Ratzinger, či ako čítať Starý zákon tak, aby mu človek porozumel.

Kolégium Online ponúka všetky tieto kurzy za veľmi výhodné ceny, ktoré sú do konca septembra nižšie o zľavu -15%. Počet miest na seminároch je pre zaručenie kvalitnej diskusie obmedzený – preto neváhajte si svojim výberom pridlho

Viac informácií a prihlasovanie nájdete na www.online.kolegium.org

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *