Staff

Miroslava Duranková

Miroslava Duranková

výkonná riaditeľka

V pozícii riaditeľky sa Mirka o Kolégium stará od augusta 2014.
Predtým bola súčasťou tímu The Spot, kde sa venovala startupovým témam a podpore podnikania na Slovensku. Pôsobila v Managerii (teraz už Nexterii) pri formovaní rôznych podujatí, aj ako líder študentského organizačného tímu, dnes je ich mentorom. V organizácii AIESEC sa tiež venovala vzdelávaniu. Je absolventkou druhého ročníka Kolégia a prvého ročníka Svoradovského programu. Vyštudovala ekonómiu.

Júlia Holá

Júlia Holá

projektová manažérka

Júlia alias Jupa vyštudovala biomedicínsku fyziku na Univerzite Komenského v Bratislave. Rok pobudla v Kolégiu ako študentka, neskôr ako stážistka.

Zuzana Klimová

Zuzana Klimová

komunikačná manažérka

Zuzana je absolventkou druhého ročníka Kolégia. Na Univerzite Komenského vyštudovala bakalársky stupeň Žurnalistiky a v súčasnosti na Masarykovej univerzite odbor Mediálne štúdiá a žurnalistiku.

Ďalší členovia tímu KAN

Ján Tkáč

Ján Tkáč

interný stážista
absolvent 3. ročníka KAN v Ivanke pri Dunaji

Momentálne študuje spev na Konzervatóriu v Bratislave a súčasne na Vysokej škole múzických umení dirigovanie. Je absolventom štvrtého ročníka Kolégia. Pochádza z Michaloviec.

Mária Hulmanová

Mária Hulmanová

interná stážistka

Maruška študuje Manažérsku matematiku na Univerzite Komenského. Je absolventkou piateho ročníka Kolégia a pochádza z Bratislavy.

Marta Borovská

Marta Borovská

koordinátorka publikačnej činnosti

Marta vyštudovala učiteľstvo slovenčiny a histórie v Nitre a Bratislave. Popri štúdiu absolvovala 3. ročník KAN a neskôr pre KAN aj stážovala. Pracuje ako učiteľka na základnej škole v Bratislave. Kolégiu pomáha koordinovať vydavateľskú činnosť.

Katarína Porubská

Katarína Porubská

koordinátorka mentoringu študentov

Stážisti

Niekoľkí absolventi Kolégia majú aj tento rok možnosť stážovať v KAN. Okrem jedného interného stážistu nám s rôznymi úlohami pomáhajú študenti programu Svoradov, ktorých predstavujeme tu.